Loading
19 Ekim 2014

Dönüşte size bol bol deneyim ve Know-How getireyim mi?… :)

GüncelNo Comments

Şu anda buradasınız:Dönüşte size bol bol deneyim ve Know-How getireyim mi?… :)

dönüşte size bunlardan getireyim mi

“Gerçekçi olmayı bıraktığımda bütün hayallerim gerçek oldu…”

İşte bu cümleyi duyduğum ilk günden beri, tüm hayellerimi bir bir gerçekleştirmeye devam ediyorum.

 

Yukarıdaki fotoğrafta beni gören çoğu kişi her halde “zıpla zıpla ancak gidersin uzaya” der :), ben o gün ve öncesinde kendi alanım olan E-ticaret’te “uzaya” çıkacağımı çoktan keşfetmiştim.

Tek fark; kutlamayı önden yapmıştım, şimdi ise tadını çıkara çıkara “gerekeni” yapıyorum…

Bu sebeple, çoğu takipçimin ilgiyle izlediği ve takip ettiği yazılarıma bir süre ara vermek zorunda kaldım.

Üstteki menüler de E-ticaret’te “ne yaptığımı” değil , “nasıl” yapıldığını anlatan bir sürü başlık var.Soldan sağa düzenli bir sırada okuyabilirsiniz.Boş olan kısımları ise halen üstünde çalıştığım “4 büyük E-ticaret Start-Up”, “3 eş zamanlı E-ticaret sitesi danışmanlığı”, “Yıldız Teknik Üniversitesi E-ticaret Eğitimi Sertifika Programı Eğitmenliği” hazırlığı bitince tekrar yazmaya devam edeceğim…

Dönüşte size bol bol deneyim ve Know-How getireyim mi?… :)

Bu yazıyı beğendiysen paylaşmak ister misin?

About the author:

Şu ana kadar dahil olduğu 12 adet start-up var. Bunların ikisinde Operasyon Müdürü , birinde Genel Koordinatör olarak görev aldı. (Biri e-ticaret paket sağlayıcısı olan) Geri kalan 9 adet start-up ın hepsinde başdanışmanlık yaptı. Bunun haricinde danışmanlığını veya mentorluğunu halen sürdürdüğü bir çok firma vardır. Umutunlu.com'da ve önde gelen e-ticaret portalların da e-ticaretin tüm enstrümanları ve operasyonları hakkında aktif olarak yazılar yazmaktadır. Birçok platformda röportajları, demeçleri, makaleleri yayınlanmıştır. E-ticaret operasyonları arasında ilk defa hayata geçmiş birçok inovasyona imza atmış veya ilham vermiştir. Yurt çapında önde gelen üniversitelerde ve profesyonel e-ticaret platformlarında, e-ticaret eğitimleri ve seminerler vermiş, birçok e-ticaret panelinde moderatör ve konuşmacı olarak yer almıştır. Türkiye'nin en büyük online teknoloji marketlerinden birinde Head of E commerce - BI&BD&DM - Genel Koordinatör olarak iş yaşamına devam etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top